Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Karina Mituta – Manager Instytutu/Kosmetolog
Karina Mituta

Manager Instytutu/Kosmetolog

Ukończyła I stopień kosmetologii w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie kończy II stopień kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Poza pracą w Instytucie Yasumi jest nauczycielem w Szkole Policealnej na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Swoje cenne doświadczenie zawodowe zdobywała u boku lekarzy dermatologów i medycyny estetycznej. Uczestniczy również w licznych szkoleniach i kongresach naukowych. Jako kosmetolog specjalizuje się w holistycznym podejściu do klienta oraz profesjonalnym, indywidualnym doborze odpowiednich terapii zabiegowych. Jako manager instytutu nie boi się nowych wyzwań oraz dba o jakość usług. Ceniona przez klientów za niezwykłą empatię, troskę oraz pogodę ducha. Chętnie odpowiada na pytania i dobiera pielęgnację domową. Prywatnie miłośniczka spontanicznych podróży, gotowania, dobrej muzyki oraz trendów w modzie. 

Natalia Dalecka – Masażysta
Natalia Dalecka

Masażysta

Z wyszktałcenia filolog, kierunek bohemistyka. Za chwilę absolwentka szkoły policealnej KADRA, kierunek technik masażysta. Od zawsze zafascynowana człowiekiem, jego ciałem, emocjami, duszą. Stopniowo realizowała swoją drogę zawodową czyniąc z pasji zawód. Od 8 lat wspiera kobiety w okresie okołoporodowym - jest doulą (asystentka porodowa) certyfikowaną w Stowarzyszeniu Doula w Polsce. Pracując z kobietami odkryła w sobie powołanie i predyspozycje do masażu. Jak we wszystkim uwielbia zgłębiać zagadnienia, zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Uczestniczka licznych szkoleń, konferencji, zjazdów tematycznych. Autorka rytualnego masażu chustami rebozo, o którym w 2016 roku ukazał się obszerny artykuł w miesięczniku SENS. Niezwykle intuicyjna masażystka z wrodzoną inteligencją emocjonalną. Taktowna, uważna i analityczna, wzbudza sympatię i zaufanie nie tylko w nas, ale przede wszystkim w swoich klientach. Ceniona za troskę, zaangażowanie, indywidualne podejście i chęć edukowania i dzielenia się wiedzą nie tylko z zakresu masażu. Dała się poznać jako troskliwa i zaangażowana nie tylko w sprawy zespołu, ale i doskonale czująca i szanująca potrzeby klientów. Kobieta o wielu talentach, pasjach i umiejętnościach. Kreatywna, odważna i pozytywna. Miłośniczka psychologii procesu, twórczości Cherezińskiej, fizyki kwantowej i jazdy samochodem. Prywatnie potomkini rosyjsko-chińskich emigrantów, urodzona w Mongolii, z gracją łącząca w sobie wszystkie dobre cechy tych narodów i krajów, ich dziedzictwa, kultury oraz wiedzy, również tej niekonwencjonalnej.

Karolina Zemła – Stylistka paznokci
Karolina Zemła

Stylistka paznokci

Z zawodu technik architektury krajobrazu. Jednak przez miłość do swojej pasji - zamieniła ją w pracę. Stylizacją paznokci zajmuje się od dwoch lat. Nałogowo bierze udział w licznych szkoleniach i maniakalnie dąży do perfekcji swoich prac. W manicure nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i z chęcią zadba o każdą dłoń. Jej celem jest uszczęśliwianie swoich klientek metamorfozami i podnoszenie ich pewności siebie. Poza pracą miłośniczka kuchni śródziemnomorskiej. Ponadto interesuje się kosmetyką naturalną i chętnie dzieli się swoimi przepisami na kosmetyki DIY podczas wizyty.

Natalia Góra – Recepcjonistka
Natalia Góra

Recepcjonistka

Z wykształcenia wizażystka. Obecnie kształci się w kierunku medycyny naturalnej i ziołolecznictwa w kosmetologii. Po wejściu do naszego Instytutu zawsze przywita Cię z uśmiechem oraz napełni pozytywną energią. Jest osobą ceniącą sobie kontakty z ludźmi. Poza pracą jest wokalistką jazzową.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie