Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Karina Mituta – Manager Instytutu/ Mgr Kosmetolog
Karina Mituta

Manager Instytutu/ Mgr Kosmetolog

Ukończyła I stopień kosmetologii w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a II stopień kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Poza pracą w Instytucie Yasumi jest nauczycielem w Szkole Policealnej na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Swoje cenne doświadczenie zawodowe zdobywała u boku lekarzy dermatologów i medycyny estetycznej. Uczestniczy również w licznych szkoleniach i kongresach naukowych. Jako kosmetolog specjalizuje się w holistycznym podejściu do klienta oraz profesjonalnym, indywidualnym doborze odpowiednich terapii zabiegowych. Jako manager instytutu nie boi się nowych wyzwań oraz dba o jakość usług. Ceniona przez klientów za niezwykłą empatię, troskę oraz pogodę ducha. Chętnie odpowiada na pytania i dobiera pielęgnację domową. Prywatnie miłośniczka spontanicznych podróży, gotowania, dobrej muzyki oraz trendów w modzie. 

Ilona Caputa – Mgr Kosmetolog
Ilona Caputa

Mgr Kosmetolog

Studia I i II stopnia na kierunku kosmetologia ukończyła w Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała u boku lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów. Ciągle poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem klienta podchodząc do każdego w sposób indywidualny. W gabinecie jej szczególną pasją są zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz specjalistycznej a także terapie peelingami chemicznymi. Ceniona za swoją rzetelność, profesjonalizm i życzliwość. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, podróży i pieszych wycieczek.

Klaudia Jarzębska – Kosmetolog
Klaudia Jarzębska

Kosmetolog

Studentka 3 roku kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Uśmiechnięta, posiadająca pozytywne podejście do klientów, gdzie zabiegi dobiera indywidualnie pod potrzeby naszych gości. Zwolenniczka oczyszczania manualnego, który wykonuje z największą dokładnością. Chętnie też pomoże w wyborze bonów prezentowych oraz kosmetyków do domowej pielęgnacji. Prywatnie pasjonatka podróży oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Karolina Zemła – Stylistka paznokci
Karolina Zemła

Stylistka paznokci

Z zawodu technik architektury krajobrazu. Jednak przez miłość do swojej pasji - zamieniła ją w pracę. Stylizacją paznokci zajmuje się od dwoch lat. Nałogowo bierze udział w licznych szkoleniach i maniakalnie dąży do perfekcji swoich prac. W manicure nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i z chęcią zadba o każdą dłoń. Jej celem jest uszczęśliwianie swoich klientek metamorfozami i podnoszenie ich pewności siebie. Poza pracą miłośniczka kuchni śródziemnomorskiej. Ponadto interesuje się kosmetyką naturalną i chętnie dzieli się swoimi przepisami na kosmetyki DIY podczas wizyty.

Tomasz Bryl – Masażysta
Tomasz Bryl

Masażysta

Ukończył dwuletnie, policealne studium masażu zdobywając tytuł technika masażysty. Podczas nauki odbywał praktyki w centrum rehabilitacji. Przez kolejne lata zdobywał doświadczenie w gabinecie masażu. Ukończył kurs masażu relaksacyjnego z elementami aromaterapii, oraz kurs pinoterapii, który wykorzystuje w masażu leczniczym. Ciągle poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, aby móc sprostac najbardziej wymagającym przypadkom. W pracy korzysta z różnego rodzaju technik pracy manualnej. Jest osobą uśmiechniętą, opanowaną i pozytywną. Poza pracą uwielbia chodzić po górach, jest aktywny fizycznie-biega i trenuje kalistenikę, czyli trening z własną masą ciała. Ponadto interesuje się kosmosem i szeroko pojętą nauką związaną z otaczającym nas światem.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie